Movies
Ratings
300
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0