Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0