Movies
Ratings
359
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.5
CrankRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5