Titles you rated
BlindRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 2.0
The ReapingRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0