Series
Ratings
69- The Dirge SingerRated ★ 4.0
The VirusRated ★ 4.0
Middle School Student ARated ★ 4.5
Cheo YongRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.5
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Summer ScentRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.0