Movies
Ratings
689
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 2.5
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 1.5
Knight and DayRated ★ 2.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5