Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Sydney WhiteRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5