Series
Ratings
74
MaidRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Running GirlsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 1.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5