Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5