Series
Ratings
35
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 3.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.0