Titles you rated
BugoniaRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Walk UpRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0