Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 2.0
You Are DesireRated ★ 2.5
The Number You Have DialedRated ★ 1.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 3.5
DerailmentRated ★ 2.5
Lighter and PrincessRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0