Series
Ratings
42
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.5
- K-ON!!Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
JinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- 세계견문록 아틀라스 - 일본 개항사Rated ★ 4.0
- Charles Darwin & the Tree of LifeRated ★ 4.0