Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5