Movies
Ratings
218
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0