Series
Ratings
24
While You Were SleepingRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5