Series
Ratings
20
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0