Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.0