Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Persian LessonsRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 1.5
Lost in StarlightRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.5- AliveRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
The Six Triple EightRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 1.0