Series
Ratings
537
BootsRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Succession Season 4Rated ★ 3.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 2.0