Series
Ratings
50
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
LastRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0