Movies
Ratings
46
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
BossRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
DescendantsRated ★ 3.5
Descendants 2Rated ★ 4.0
DescendantsRated ★ 3.5
Words on Bathroom WallsRated ★ 4.0
The Darkest MindsRated ★ 4.5
ScrapperRated ★ 3.5
Barely LethalRated ★ 3.0
What Maisie KnewRated ★ 4.0
Extra OrdinaryRated ★ 2.0
Max Winslow and the House of SecretsRated ★ 1.5- PilotRated ★ 4.5
Can You Keep a Secret?Rated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 5.0