Movies
Ratings
2764
BugoniaRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
TogetherRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
GreenhouseRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5- Time to Be StrongRated ★ 2.0
- AudreyRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0