Movies
Ratings
393
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0