Series
Ratings
200- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 4.5
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0- Hahaha MeongmeongineRated ★ 4.0
- Haha Ha NyangineRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Hankei 5 MeterRated ★ 4.0
More Than WordsRated ★ 4.0
Pending TrainRated ★ 2.5
UnknownRated ★ 3.0
Kashi Mashi MeshiRated ★ 3.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.5
Burn the House DownRated ★ 2.5
The Date of MarriageRated ★ 3.5