Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 3.0
Michael CollinsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 4.0