Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5