Movies
Ratings
177
Fantastic FourRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0