Series
Ratings
44
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.5
Gangsta.Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 5.0