Series
Ratings
14
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0