Movies
Ratings
494
Gone GirlRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5