Titles you rated
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 0.5
PenguindrumRated ★ 5.0
MedalistRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.5
Moon KnightRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0