Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0