Movies
Ratings
85
MommyRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
CartRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0