Titles you rated
Junk HeadRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0