Movies
Ratings
51
Hide and SeekRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0