Titles you rated
Brave CitizenRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5- DreamRated ★ 3.0
The SwimmersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0