Series
Ratings
49- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0