Titles you rated
AquamanRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0