Movies
Ratings
347
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5- KimchiRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 3.5