Titles you rated
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5