Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Sound of FallingRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 2.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0