Series
Ratings
106
General Hospital 2Rated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Lie to MeRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.0- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
EntourageRated ★ 0.5