Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 3.0- Daddy FishRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 3.0