Series
Ratings
472
Anatomy of a ScandalRated ★ 3.5
Sweet MagnoliasRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Lucifer Season 5Rated ★ 3.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Monthly Magazine HomeRated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 4.5