Series
Ratings
60
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 2.0
Russian DollRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5