Series
Ratings
55
GoblinRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0