Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 1.0
Tasty EndingRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 1.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5