Movies
Ratings
77
The ThievesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SleepRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0