Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5
Grand Maison ParisRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 2.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0